img 23 1455091975

 

خرید مطمئن و آسوده،با چاشنی اینترنت

توسعه ی اینترنت روش های خرید مارا به کلی دگرگون کرده است، منافع موجود در خرید اینترنتی هرروز تعداد بیشتری از مردم را به استفاده از آن و تجربه ی روش جدیدی از خرید ترغیب میکند. امروزه افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر زندگی مدرن میبینند.

دیگر صرف زمان بسیار برای خرید به شیوه ی سنتی، اتلاف وقت در ترافیک های طولانی و سفرهای غیر ضروری شهری، صرف زمان و انرژی زیاد و در نهایت امکان خریدی نه چندان مطمئن، کمتر مورد مورد قبول بسیاری از مردم قرار میگیرد. در نهایت مجاب به تغییر روش سنتی خود برای اختصاص اوقات فراقت به خانواده و فعالیت هایی با بازدهی بیشتر، ورزش، مطالعه و آموزش، تفریحات و رسیدگی به علایق شخصی، میشویم.

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل جدید تری وجود دارد، از جمله انتخاب و خرید کالا، دیگر کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی برای خرید محصول و کالای مورد نیاز خود اقدام میکند. ایده ی ایجاد مجموعه ی بازارلاستیک نیز از همین راه حل ابتدایی شروع شد.

وجود خلاء اطلاع رسانی در زمینه ی تایر خودرو های مختلف و همچنین ناکافی بودن امکان مقایسه ی اطلاعات مربوط به صنعت تایر برای بسیاری از مردم، مارا بر آن داشت تا با استفاده از این فضای ارتباطی، گامی در جهت سهولت در خرید و بالا بردن سطح دانش هموطنان عزیزمان در این زمینه برداریم. محصولاتی که همه ی ما روزانه در حال استفاده از آنها هستیم و جزء مهم صنعت حمل و نقل محسوب میشوند، ولی کمتر کسی اطلاعات کافی در این زمینه دارد و با مقایسه ی صحیح، تایر مناسب خودروی خود را با توجه به شرایط استفاده انتخاب میکند.

تجربه ی طولانی فروشندگان این مجموعه، با خریداران به سبک بازار سنتی لاستیک، سبب شناخت تمام نیازهای مشتریان و ارائه ی پیشنهاد های مناسب شرایط، به آنها شده است. برای مثال، ممکن است خرید تایر مخصوص خودروی شخصی خودمان، به دفعات فراوان، به تجربه های مختلف از خرید، خوب و یا غیر قابل قبول منتهی شده باشد، یکی از دلایل آن نبود اطلاعات کافی و صحیح در این زمینه، آن هم مربوط به نیاز ماست، اطلاعاتی از جمله انتخاب صحیح طرح آج با توجه به جغرافیای محل استفاده، انتخاب صحیح سایز با توجه به خودروی مورد استفاده و نوع استفاده از آن وسیله، میزان فشار مناسب باد در شرایط مختلف جاده ای و …

اکثر مردم هنگام خرید لاستیک خودرو، تنها پاسخ سوالاتی از قبیل تاریخ ساخت و کشور تولید کننده را از فروشنده درخواست میکنند، کمتر کسی میزان چسبندگی عاج لاستیک به سطح آسفالت، قابلیت انعطاف دیواره ی لاستیک در شرایط مختلف، میزان تحمل دما در فصول مختلف، میزان تولید صدا در سرعت های مختلف، تعداد لایه های تشکیل دهنده ی لاستیک و نوع مواد به کار رفته ( نخ یا سیم ) و اطلاعاتی ازین قبیل را در لیست بررسی محصول نهایی خود قرار میدهد.

با توجه به اهمیت تمامی موارد و همچنین لزوم خرید آگاهانه و مطلوب، مجوعه ی بازار لاستیک، با نام بازار لاستیک ایرانیان شکل گرفت، مجموعه ای که هدف خود را بالا بردن آگاهی مشتریان در این زمینه و ارائه ی بهترین محصولات با بالاترین کیفیت و ضمانت نسبت به سایر رقبا قرار داد.

بازار لاستیک، آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما در جهت پیشبرد این مجموعه میباشد.

از همراهی شما، صمیمانه سپاسگذاریم.