لاستیک باری سنگین, اتوبوس | لاستیک کامیون

لاستیک باری سنگین, لاستیک اتوبوس, لاستیک کامیون,لاستیک سنگین, لاستیک ایسوزو, لاستیک نیسان, لاستیک فینیشر, لاستیک تریلر, لاستیک کشنده, لاستیک یدک کش

جهت خرید لاستیک کامیون ، به دلیل تنوع بالا و همچنین تفاوت در نوع استفاده می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره با شماره های ۰۲۱۳۳۵۳۰۴۸۲ و یا ۰۹۳۵۴۰۰۷۰۰۷ تماس حاصل فرمائيد. فروشندگان لاستیک در مجموعه لاستیک ایرانیان، با تکیه بر سابقه چند ساله در زمینه فروش لاستیک کامیون و لاستیک اتوبوس، می‌توانند بهترین گزینه جهت خودرو شمارا معرفی کنند.

امکان عرضه سراسری انواع لاستیک خودرو های سنگین برون شهری و حامل بار از جمله لاستیک انواع کامیون، تریلر، کشنده، اتوبوس و … . همچنین عرضه با کیفیت ترین محصولات برای خودروهای سنگین برون شهری با انواع سایزهای تیوبلس و تیوب‌تایپ توسط بازار لاستیک ایرانیان، در سراسر کشور فراهم شده است.

بازار لاستیک ایرانیان تامین کننده تمامی لاستیک ها با سایزهای مورد نیاز خودرو های سنگین از باکیفیت ترین برندهای تولید کننده لاستیک ایرانی و لاستیک وارداتی با ضمانت و گارانتی می‌باشد. انواع لاستیک کامیون و لاستیک اتوبوس را در سایت بازار لاستیک ایرانیان با قیمت مناسب جستجو کنید.

ممکن است برای شهروندانی که کمتر با خودروهای حامل بار سنگین و برون شهری سر و کار دارند اهمیت این ناوگان در کشور ملموس نباشد اما یکی از مهترین بخش های صنعت و توسعه کشور ، ناوگان حمل و نقل خودروهای سنگین ، کامیون ها، تریلر ها، اتوبوس ها و ناوگان حمل و نقل جاده و برون شهری به حساب می‌آید.

لاستیک انواع خودروهای سنگین کامیون، اتوبوس، تریلر، نفتکش و سوخت رسان و … ، به دلیل اهمیت بالا و حساسیت زیاد، بسیار توسط مصرفکنندگان این بخش مورد توجه قرار می‌گیرد.

همچنین می‌توان لاستیک های سنگین کامیون، اتوبوس و خودروهای برون شهری را به نوعی پر مصرف ترین لاستیک در بازار لاستیک ایران دانست. شرایط مختلف استفاده انواع این ادوات سنگین، جغرافیای متفاوت، شرایط سخت و خشن کارگاهی و جاده ای و همه این خصایص، تولید لاستیک برای این دسته از مصرفکنندگان را با تنوع زیاد و ضمائم خاص رو به رو می‌سازد.

به عنوان مثال ، لاستیک مورد استفاده انواع کامیون در معادن سخت با انواع تریلر تند رو در معابر و بزرگراه های برون شهری متفاوت است هیچ یک قابل استفاده و جایگزینی برای دیگری نمی‌باشد.

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان ، اولین عرضه کننده انواع لاستیک سنگین مخصوص کامیون، تریلر، کشنده، سوخت رسان، نفتکش، اتوبوس و خودروهای سنگین برون شهری سنگین در ایران می‌باشد. امکان ارائه قیمت روز لاستیک کامیون و لاستیک سنگین نیز توسط تیم فروش مجموعه لاستیک ایرانیان برای مصرف کنندگان محترم محیا گشته است.

انواع برندهای مطرح در زمینه لاستیک های سنگین کامیون و اتوبوس و یا به اصطلاح تایر TBR در سایت بازار لاستیک قابل جستجو و خرید آنلاین می‌باشد.

انواع لاستیک کامیون، تریلر، کشنده و اتوبوس با برندهای :

میشلن Michelin ، بریجستون، سومیتومو، مکسس، جینیو ، سایلون، تراینگل ( تری انگل) ، بوتو، اورگرین، استارمکس، پتلاس، گودیر، جی تی، پرایمول، ادونس، سامسون، کنتاپ، رودشاین، دابل استار، کمهو، هانکوک، بارز، البرز و … هزاران برند معتبر لاستیک ایرانی و لاستیک خارجی دیگر .

انواع لاستیک کامیون، اتوبوس و ادوات باری سنگین ارائه شده در وب سایت لاستیک ایرانیان از تولیدات جدید و با تاریخ تولید روز و ضمانت و گارانتی معتبر از سوی تولید کننده داخلی و یا شرکت انحصاری واردکننده می‌باشد.

برخی از سایزهای پر مصرف انواع کامیون، تریلر و اتوبوس به شرح زیر می‌باشد:

12.00R24 , 12.00-24
12.00R20 , 12.00-20
11.00R20 , 11.00-20
10.00R20 , 10.00-20
9.00R20   ,  9.00-20
and…

لاستیک رادیال ( R ) ( سیمی ) مناسب محور جلو و یا محور عقب کامیون و یا تریلربا آج متنوع و چند منظوره

و همچنین لاستیک بایاس ( – ) ( نخی ) مناسب محور جلو و یا محور عقب کامیون و تریلر با آج های محدود فقط مناسب محور های یاد شده. که هر دو نوع لاستیک در ایران به همراه تیوب و نوار استفاده می‌شوند.

265/70R19.5
285/70R19.5
275/70R22.5
295/80R22.5
315/80R22.5
315/70R22.5
385/65R22.5
385/55R22.5
11.00R22.5
12.00R22.5
13.00R22.5
445/65R22.5
and…

عموما سایز های ذکر شده دارای ساختار رادیال ( R ) ( سیمی ) بوده و به صورت تیوبلس ( بدون تیوب و نوار شال دور رینگی ) استفاده می شوند. لاستیک های یاد شده مخصوص اتوبوس، کامیون، تریلر، کشنده، سوخترسان، نفت کش و خودروهای سنگین برون شهری و حمل نقل جاده ای‌میباشند. آج طراحی شده لاستیک ها با سایز های ذکر شده در بالا، با در نظرگیری برند تولید کننده آنها دارای تنوع زیادی می‌باشد. همچنین قیمت برخی از لاستیک های کامیونی و سنگین فوق به جهت تونع آج آنها با یکدیگر متفاوت است. لاستیک های فوق با سایزهای یکسان ولی با آج های متفاوت مناسب محور عقب و یا محور جلو مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی آج لاستیک عقب کامیون و یا تریلر با طراحی آج لاستیک جلو کامیون و یا تریلر متفاوت است و نمی‌توان این دو را با یکدیگر جایگزین کرد. همچنین لاستیک هایی با عنوان آج معدنی ( آج درشت ) طراحی شده اند که مناسب کار در معادن و شرایط سخت و خشن می‌باشند. قیمت لاستیک گل معدنی کامیون نسبت به لاستیک هایی با آج معمولی بالاتر است و همچنین این تایرها از دوام و طول عمر بالاتری نسبت به سایرین برخوردارند.

به دلیل نوسانات نرخ ارز و ارائه ارز با نرخ دولتی جهت واردات لاستیک سنگین از سوی دولت محترم، قیمت روز انواع لاستیک کامیون با نوساناتی مواجه شد. فروش لاستیک کامیون به دو صورت دولتی و آزاد در بازار لاستیک قابل انجام است. هم اکنون با واردات و تامین کلیه لاستیک های کامیون توسط شرکت های وارد کننده، شاهد کاهش قیمت روز لاستیک کامیون و لاستیک اتوبوس در سطح بازار می‌باشم. وب سایت بازار لاستیک نیز خود را ملزم به فروش لاستیک با کمترین نرخ ممکن برای استفاده مصرف‌کنندگان محترم می‌داند. جهت خرید لاستیک کامیون می‌توانید با مشاوران بازار لاستیک تماس حاصل فرمائيد.

۰۲۱۳۳۵۳۰۴۸۲
۰۲۱۳۳۹۷۷۰۴۹
۰۹۳۵۴۰۰۷۰۰۷

بازار لاستیک ایرانیان

www.BazarLastik.com