لاستیک راهسازی,لاستیک صنعتی،لاستیک لودر

لاستیک راهسازی,لاستیک صنعتی ، لاستیک لودر , لاستیک جرثقیل ,لاستیک دامپتراک , لاستیک ریچ استاکر , لاستیک بیل بکهو

لاستیک جرثقیل و ادوات صنعتی بنادر و فرودگاهی

لاستیک مناسب انواع جرثقیل، خودروهای حامل بار بنادر فرودگاهی شامل ریچ استاکر، آر‌تی‌جی کرین، ترنس‌کرین، ترمینال تراکتور، لیفتراک، سایدلیفت و … را می‌توان در وب‌سایت بازار لاستیک ایرانیان جستجو کرد. بازار لاستیک، عرضه کننده لاستیک انواع جرثقیل های تادانو، کاتو و همچنین تمامی ادوات Mobile Crane ( موبایل کرین ) به صورت انحصاری در سراسر ایران می‌باشد. امکان انتخاب و بررسی قیمت لاستیک و همچنین امکان ارائه لیست قیمت لاستیک جرثقیل، لاستیک ریچ‌استاکر و … برای مصرف‌کنندگان و شرکت ها از طریق سایت www.BazarLastik.com فراهم شده است.

جرثقیل ها، ریچ استاکر ها، آر تی جی کرین و … همگی جابه جا کننده های عظیم کالاهائي هستند که اگر امکان استفاده از این ادوات نبود، جابه‌جائي این کالاها ماه‌ها و یا شاید سالها به طول می‌انجامید و روند پیشرف با کندی طی می‌شد. ساختمان های بزرگی که ساخته می‌شوند، کانتینر های عظیمی که از روی کشتی های تجاری تخلیه و یا دوباره بارگیری می‌شوند، ادوات نیروگاهی بزرگ، توربین ها و همه کالاهای خیلی بزرگ را جرثقیل ها جابه‌جا می‌کنند.

اهمیت این خودرو ها در صنعت و زندگی مردم بر شخصی پوشیده نیست اما این استفاده از این خودرو ها نیازمند نگهداری آگاهانه و استفاده درست از آنهاست.

در قسمت مجله لاستیک وب سایت بازار لاستیک، به اختصار انواع جرثقیل ، کارائي و نحوه استفاده از آنها را معرفی کرده ایم، در ین قسمت تنها به جرثقیل هائي با چرخ لاستیکی می‌پردازیم.

جرثقیل های متحرک یا Mobile Crane که دارای چرخ لاستیکی می‌باشند از انواع پر مصرف و کارامد جرثقیل ها به شمار می‌ایند.

لاستیک استفاده شده در انواع جرثقیل های موبایل کرین، دارای قابلیت های بسیاری است. البته به دلیل نحوه عملکرد موبال کرین ها و جرثقیل ها که با انواع لیفتراک متفاوت است، یعنی جرثقیل هنگام بلند کردن بار بر روی جک می‌ایستد و فشاری متحمل لاستیک ها نیست، برخلاف لیفتراک که تمامی فشار و وزن کالا بر روی لاستیک متحمل می‌اید، لاستیک های جرثقیل تنها کافیست وزن دستگاه و ادوات متصل به آن را تحمل کنند و قابلیت حرکت با سرعت بالا در شرایط جغرافیائي و آب و هوائي مختلف را داشته باشند.

اما برای انواع ریچ استاکر ها، آر تی جی کرین های بنادر، ادوات فرودگاهی ، ترمینال تراکتور ها، سایدلیفت ها و … که به نوعی همکار جرثقیل ها هستند، تحمل اصلی فشار بر روی لاستیک های این ادوات است.

لاستیک ادوات ریچ استاکر و لاستیک آر تی جی کرین می‌بایست تمامی وزن دستگاه و ادوات متصل هب آن و همچنین بار مجاز قابل حمل دستگاه را تحمل کنند. به همین منظور، لاستیک های استفاده شده برای ریچ استاکر ها و جرثقیل ها از ساختار بسیار قدرتمند تری از لاستیک استفاده شده در جرثقیل های تند رو Mobile Crane ها برخوردارند.

قیمت لاستیک های جرثقیل و صنعتی نسبت به سایز محصولات تایر بالاتر است . دلیل آن هم تکنولوژي تولید، دیواره مستحکم و قابلیت مانور بالای این لاستیک می باشد.

جرثقیل های موبایل کرین Mobile Crane از انواع تادانو، کاتو و … ، بسته به میزان ظرفیت دستگاه، دارای چرخ های متعددی هستند، از ۶ چرخ تا ۱۲۰ چرخ ! و مجموع ظرفیت لاستیک های استفاده شده در تمامی محور ها نیز باید وزن دستگاه و همه اتصلات و ملزومات آن را حفظ کند. اما در ریچ استاکر فقط از ۶ چرخ استفاده می شود که برای جابه‌جائي کانتینر با ظرفیت ۴۰ تن به وسیله ریچ استاکر و جرثقیل، جرثقیلی حداقل با ۱۲ چرخ نیاز است.

قیمت لاستیک جرثقیل بسته به ظرفی و نوع دستگاه و کاربری اپراتور آن دستگاه متفاوت است. برخی از جرثقیل های کوچک از لاستیک کامیون به دلیل سایز مشابه استفاده می‌کنند. اپراتور های جرثقیل و صاحبان صنایع نیز جهت خرید لاستیک مناسب جرثقیل می‌توانند با مشاوران فروش مجموعه بازار لاستیک تماس حاصل فرمایند. نوع کاربری، نحوه استفاده از دستگاه و تمامی فاکتور های موثر بر نوع استفاده از جرثقیل در هنگام خرید لاستیک موثر است.

ادوات و ماشین آلات فرودگاهی نیز ساز و کاری مشابه جرثقیل ها اما با وزنی کمتر دارند. وب سایت بازار لاستیک ایرانیان نیز عرضه کننده انواع لاستیک مناسب تمامی ادوات بنادر، فرودگاهی و حامل بار در ایران با نازلترین قیمت ممکن می‌باشد.

برخی از سایز های مناسب جرثقیل ها و یا Mobile Cranes که توسط وب سایت بازار لاستیک تامین شده و آماده فروش و تحویل در سراسر ایران به مصرف کنندگان محترم می‌باشد.

12.00R20
12.00R24
385/95R24
385/95R25
14.00R24
14.00R25
445/95R25
16.00R25
505/95R25
18.00R25
18.00-25
18.00R33
18.00-33

انواع لاستیک جرثقیل بسته به نوع استفاده دارای ساختار متفاوت رادیال ( سیمی ) بایاس ( نخی ) می‌باشد. که به دو صرت تیوبلس و یا به همراه تیوب و نوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل تنوع بالای لاستیک های مصرفی برای انواع ریچ استاکر، جامبو دریل، آر تی جی کرین، ترنس کرین، ساید لیفت، ترمینال تراکتور و ادوات بنادر و فرودگاهی و استفاده از لاستیک با سایز یکسان اما ساختار متفاوت، به مصرف کنندگان محترم توصیه می‌شود قبل از خرید لاستیک با مشاوران فروش مجموعه بازار لاستیک تماس حاصل فرمایند و درباره نیاز دستگاه خود و قیمت لاستیک جرثقیل مورد نیاز خود از مشاوران مجرب راهنمائي دریافت نمایند.

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان

www.BazarLastik.com