ضمانت بازگشت تایر خریداری شده

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان از اولویت های مجموعه ی بازار لاستیک ایرانیان است، و این مجموعه در این راستا میکوشد تا همواره کالاها در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتریان به دست ایشان برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مشکلاتی مواجه شوند که رسیدگی به آنها از جمله خدمات پس از فروش بازارلاستیک ایرانیان میباشد.

شرایط بازگرداندن لاستیک:

-اگر تایر خریداری شده دارای ایراد یا اشکال فنی باشد، باید حداکثر طی مدت ۷ روز به مجموعه بازارلاستیک اطلاع داده شود.

-استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که تایر مورد نظر به همان صورت ارائه شده از سوی وبسایت بازارلاستیک بازگردانده شود. ( در صورت نوارپیچ بودن بدون پارگی نوار و در صورت بدون نوار بودن برخی تایر ها، به همراه لیبل اصلی تایر)

-این سرویس اشکالات فنی و ظاهری که در صورت استفاده ی ناصحیح مصرف کننده ( پارگی، پنچری و … ) به وجود می آیند را شامل نمیشود. استفاده ی نادرست پس از تحویل تایر، مواردی مانند حمل و نقل نا صحیح، نصب لاستیک بر روی رینگ به صورت نادرست، کاربرد غیر معمول، استفاده در شرایط جغرافیایی غیر مناسب، نگهداری و استفاده ی متفاوت با شرایط مخصوص ذکر شده در توضیحات تایر مورد نظر، را شامل میشود

اگر تایر خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد:

-وجود مغایرت، باید طی حداکثر ۲۴ ساعت پس از خرید، به قسمت پشتیبانی وبسایت از طریق ایمیل و یا شماره تلفن ۳۳۵۳۰۴۸۲-۰۲۱ اطلاع داده شود.

-اگر مغایرت بدون استفاده از لاستیک و باز کردن نوار پیچ قابل مشاهده است، باید تایر در همان شرایط اولیه برای کارشناسان بازارلاستیک ارسال گردد.

-در صورتی که امکان مشاهده ی مغایرت بدون باز کردن نوارپیچ قایل رویت نیست، لازم است تایر استفاده نشده و نوار پیچ و لیبل تایر نیز به همراه آن ارسال شود و مورد بررسی کارشناس قرار گیرد. ( لازم به ذکر است که تمامی موارد مغایرت از جمله طرح گل، سال ساخت، کشور سازنده و اطلاعات فنی هر لاستیک، روی لیبل نوشته شده و در دیواره ی تایر نیز به صورت برجسته نوشته شده است، لذا بدون نیاز به باز کردن نوارپیچ قابل رویت میباشد)

اگر تایر خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی داشته باشد:

   -آسیب دیدگی و ایراد فنی باید طی حداکثر بیست و چهار ساعت بعد از زمان خرید به قسمت پشتیبانی بازارلاستیک ایرانیان از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

   -لازم است که نوار پیچ و لیبل محصول نگه داشته شده و از دور ریختن آن خودداری شود، همچنین هرگونه استفاده از تایر و نصب آن بر روی رینگ، امکان بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

   -اگر سفارش هنوز ارسال نشده باشد باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و انصراف خود را اعلام کند. ۳۳۵۳۰۴۸۲-۰۲۱

   -اگر پس از دریافت محصول مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری باید انصراف خود را به مجموعه ی بازارلاستیک اعلام کند.

   -در این حالت، عودت کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش، تنها در صورتی قابل قبول است که تایر به همان صورت اولیه، نوارپیچ، دارای لیبل و استفاده نشده بازگردانده شود، همچنین تمامی اقلام ارسال شده به همراه کالا، از جمله فاکتور و هدایای ارسالی از سوی مجموعه نیز باید با شرایط ذکر شده به همراه محصول بازگردانده شود. ( لازم به ذکر است که اقلام همراه محصول نیز باید استفاده نشده و به همان صورت بسته بندی شده و پلمپ باز گردانده شود و در غیر اینصورت امکان استفاده از این سرویس میسر نمیباشد)

   -در صورت انصراف از خرید هزینه ی ارسال کالا به دفتر وبسایت نیز به عهده ی مشتری میباشد.

اگر در حین حمل و نقل، قبل از تحویل محصول، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

   -آسیب دیدگی قایل رویت باید به مسئول سرویس تحویل کالا اطلاع داده شود و از دریافت تایر آسیب دیده و امضای رسید خودداری گردد، همچنین آسیب دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت به پشتیبانی وبسایت اعلام شود.

   -با توجه به بسته بندی مناسب (نوارپیچ مخصوص تایر) و تحویل آن به شرکت های معتبر حمل و نقل، تامین خسارت ایجاد هرگونه آسیب بر روی محصول تا قبل از دریافت آن توسط مشتری بر عهده ی شرکت حمل و نقل میباشد و بازارلاستیک ایرانیان تنها در صورت تایید شرکت های حمل و نقل طرف قرار داد اقدام به پرداخت خسارت در راستای تسهیل امور میکند.

   -لازم به ذکر است که مسئولیت سلامت ارسال کالا به استان هایی غیر از تهران و البرز، به عهده ی شرکت و بنگاه حمل و نقل بین استانی تایید شده میباشد، و تعهد ایشان از سوی بازارلاستیک پیگیری خواهد شد.

   -لازم است که محصول آسیب دیده به همان صورتی که توسط مشتری دریافت شده، به همراه تمامی اقلام همراه آن و همچنین صورت جلسه ی مسئول حمل و نقل به دفتر وبسایت، بازگردانده شود.

لاستیک را چگونه ارسال کنید؟؟

-قبل از هرگونه اقدام به ارسال، با پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید.

-از ارسال تایر بدون هماهنگی با پشتیبانی بازارلاستیک ایرانیان خودداری نمایید.

-برای استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت، تایر باید در نوارپیچ اصلی خود به همراه لیبل و همچین اقلام همراه محصول (فاکتور، هدایای ارسالی و …) بازگردانده شود.

-لازم به ذکر است که اقلام درج شده در فاکتور تماماً از نظر تعداد و سایزهای مختلف، در صورت نیاز به استفاده از سرویس ۷ روز ضمانت بازگشت، باید به دفتر مجموعه ارسال شده و در صورت داشتن اشکالات برای تعدادی از محصولات خریداری شده، بعد از تایید کارشناس مربوطه، فاکتور جدید حضوراْ برای مشتری صادر میگردد.

-اتمام موجودی محصول و یا تغییر در قیمت تایر در مراحل تعویض و مرجوعی هیچ حقی برای مشتری ایجاد نمیکند و بازارلاستیک ایرانیان هیچ تعهدی در قبال تهیه ی همان تایر نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا (همان قیمت درج شده در فاکتور) به مشتری را میپذیرد.

-پس از دریافت تایر های مرجوعی بسته به مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نتایج نهایی توسط کارشناسان مجموعه ی بازار لاستیک، حداکثر ۴۸ ساعت زمان خواهد برد.

-لازم به ذکر است که درصورت وجود مشکل فنی بعد از استفاده از تایر، ابتدا اعلام نتایج توسط کارشناسان مجموعه ی بازار لاستیک صورت میگیرد و در صورت رد نتایج از سوی مشتری، محصول برای دریافت نظریه رسمی استاندارد به کارشناس سازمان استاندارد ارسال میگردد که کلیه هزینه های این فرایند به عهده مشتری میباشد.

– از هنگامی که وضعیت تایر از سوی کارشناسان خدمات پس از فروش مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 -برای ثبت درخواست خود با شماره تلفن ۳۳۵۳۰۴۸۲-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

بازار لاستیک ایرانیان