شرایط سرویس تحویل مرسوله

سرویس تحویل تایر

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان با شرایط ارسال سریع، خریدی مطمئن را تضمین میکند.

ثبت سفارش، دریافت تایر در سریع ترین زمان ممکن

   -کلیه سفارش هایی که از شنبه تا چهارشنبه کاری، قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند در استان های تهران و البرز، در همان روز به مشتریان محترم تحویل داده می شوند. سفارش هایی که بعد از ساعت ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد ارسال خواهند شد.

   -ثبت سفارش در روز های پنج شنبه و جمعه، ارسال آن را به اولین ساعات کاری روز شنبه موکول خواهد کرد.

   -به علت ارائه خدمات مناسب و ایمن در جابه جایی تایر، سفارشات ثبت شده مربوط به استان هایی به غیر از تهران و البرز، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری برای مشتریان ارسال میشود.

   -مجموعه ی بازار لاستیک ایرانیان در تعطیلات رسمی کشور، تعطیل میباشد، و ارسال سفارش های ثبت شده در این روزها، به اولین روزی کاری بعد از آن موکول خواهد شد.

نکات:

۱: ارائه کارت شناسایی معتبر برای صاحب پروفایل و یا شخص دیگری که صاحب پروفایل آن را برای دریافت تایر معرفی کرده است، الزامیست.

۲:توصیه میشود که تطابق تعداد اقلام سفارش و بررسی سلامت محصول در حضور مسئول تحویل بررسی شود و سپس اقدام به امضای رسید نمایید.

۳:به منظور سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان مبنی بر آسیب فیزیکی و یا مغایرت ظاهری، از دریافت تایر دارای آسیب و مغایرت با آنچه خریداری نموده اید خودداری فرمایید. بدیهی است که دریافت تایر از سوی مشتری به منظور سالم بودن آن است، مگر در موارد خاص که صحت آن توسط کارشناسان امر تایید میگردد.

۴:تمامی تایرها، از جمله تایر های سواری، باری و تجاری، لیفتراکی و راه سازی، لودری، توپر و… به دلیل حجم زیاد و وزن بالا، در استان هایی غیر از تهران و البرز به صورت پس کرایه ارسال خواهند شد.

      بدین صورت که هزینه ارسال تایر از دفتر وبسایت بازار لاستیک تا بنگاه حمل و نقل طرف قرار داد، در فاکتور وب سایت به عنوان هزینه حمل درون شهری، درج خواهد شد.

      هزینه حمل بنگاه حمل و نقل تا استان مربوطه از مصرف کننده محترم به صورت پس کرایه و با ارائه فاکتور دریافت میشود. که هزینه پس کرایه با توجه به استان محل دریافت تایر و همچنین تعداد و نوع لاستیک متغیر خواهد بود.

۵:دریافت تایر های سواری توسط مشتری در استان تهران و استان البرز به صورت دریافت در درب منازل و یا محل مشخص شده از سوی مشتری میباشد، در دیگر استان های کشورمان، دریافت محصول در دفتر شعبه بنگاه و شرکت معتبر حمل و نقل صورت میگیرد که آدرس و تلفن محل دریافت از طریق تماس تلفنی و پیام کوتاه به مشتری اطلاع داده میشود.

اگر در مورد آدرس بنگاه های حمل و نقل بین شهری، شرکت های طرف قرارداد و هزینه ارسال از طریق باربری سوالی دارید، با بخش پشتیبانی سایت از طریق ایمیل و یا شماره تلفن ۳۳۵۳۰۴۸۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

بازار لاستیک ایرانیان