کمپانی بزرگ نیوهلند

New Holland


 | لودر نیوهلند | دامپتراک نیوهلند | مینی لودر نیوهلند | تراکتور نیوهلند | کمباین نیوهلند | بکهو نیوهلند | مینی لودر نیوهلند |

_لاستیک_کمباین_نیوهلند__لاستیک_کمباین__بازار_لاستیک_.png

شرکت نیوهلند یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید ادوات و خودروهای راهسازی، معدنی و سنگین، به ویژه ادوات کشاورزی مخصوص کشت و صنعت در سراسر دنیا می‌باشد.
با وجود کلمه هلند در نام این کمپانی، این شرکت یک شرکت آمریکای‌الاصل می‌باشد و در سال ۱۸۹۵ در شهر نیوهلند در ایالت پنسیلوانیا آمریکا شروع به فعالیت نمود.

شرکت نیوهلند در ابتدا با هدف تولید ماشین آلات کشاورزی و آسیاب شروع به فعالیت کرد و هدف اصلی این شرکت توسعه و اختراع ماشین الات مخصوص ادوات کشاورزی و توسعه صنعت کشت و صنعت و افزایش بهره‌وری مزروعات کشاورزی بود. اما با گذشت زمان و توسعه روز افزون کمپانی نیوهلند، این شرکت خط تولید ادوات راهسازی، معدنی و صنعتی را نیز به تولید ادوات و خودروهای کشاورزی مانند تراکتور، کمباین، چاپر و … افزود و هم اکنون جزو بزرگترین تولید کنندگان ادوات صنعتی و خودروهای کشاورزی و راهسازی در جهان به شمار می‌آید.

همچنین اولین بکهو ( بیل بکهو ) در جهان توسط کمپانی نیوهلند در سال ۱۹۶۶ تولید شد. که خود تحولی عظیم در صنعت و راهسازی و همچنین کشاورزی به شمار می‌رود. استفاده از بیل بکهو و یا بکهو لودر که در صنایع مختلف و یا سطوح کشاورزی به چشم می‌خورد، نشانه کارامدی این دستگاه در تمامی زمینه ها می‌باشد.
نیوهلند تولید کننده بهترین بکهو لودر ها و بیل بکهو ها در سراسر دنیا می‌باشد که همواره از بالاترین تکنولوژي در تولید انواع بکهو استفاده می‌کند.

_لاستیک_فروش_لاستیک_بیل_بکهو_بکهو_نیو_هلند_بازار_لاستیک_ایرانیان.png

همچنین کمپانی بزرگ نیوهلند طلایه دار تولید مینی لودر، Skid loader در جهان نیز به شمار می‌آید. این کمپانی در سال ۲۰۰۷ تولید ۲۰۰هزار مینی لودر خود را جشن گرفت.

هم اکنون نیوهلند، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید ادوات صنعتی و ماشین آلان سنگین راهسازی در جهان به شمار می‌آید که در چند کشور و شهر های مختلف اقدام به تاسیس کارخانه نیوهلند نموده است.

ادوات تولید شده توسط کمپانی نیوهلند در دو دسته چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری تولید و طراحی شده اند.

_لاستیک_لودر_نیوهلند__بازار_لاستیک_ایرانیان.png

فروشگاه لاستیک ایرانیان ، عرضه کننده لاستیک فابریک تمامی ادوات تولید شده با برند نیوهلند در سراسر ایران می‌باشد.
فروش لاستیک تراکتور نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش لاستیک کمباین نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش لاستیک بکهو نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش لاستیک مینی لودر نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش لاستیک لودر نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش لاستیک بیل مکانیکی نیوهلند توسط وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
فروش انواع لاستیک و چرخ لاستیکی مخصوص ادوات نیوهلند در سراسر ایران با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت | با بهره گیری از برندهای معتبر جهانی تایید شده توسط نیوهلند آمریکا

_لاستیک_تراکتور_نیوهلند__لاستیک_تراکتور__بازار_لاستیک_.png

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
عرضه لاستیک تراکتور | لاستیک کمباین | لاستیک چاپر | لاستی بکهو لودر و …
www.BazarLastik.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *